ÖVRIGT / Diverse / Emaljskylt 14346003
nr 1434 6003
Emaljskylt
"Michelin Bicyle", EAS, France, omkring 1960. Dubbelsidig skylt i emaljerad plåt med vit Michelingubbe samt gul text ”Michelin” mot röd bakgrund med vit kant, 45x35 cm
Kondition: bruksslitage, färgbortfall, skador
Utrop:
6.000 kr
måndag 29 november 2021
kl 18:35:29